מעוניינים בבילוי מטריף חווייתי ומלא אדרנלין? נסו חדר מילוט בתל אביב!

מעוניינים בבילוי מטריף חווייתי ומלא אדרנלין? נסו חדר מילוט בתל אביב!

מעוניינים בבילוי מטריף וחווייתי עם המשפחה, החברים או העמיתים לעבודה? מחפשים פעילות מאתגרת ומלאת אדרנלין לגיבוש הצוות בארגון או החברה? מה בנוגע לחדר מילוט בתל אביב? בשנים האחרונות כובש את ישראל טרנד חדש שצועד עוד צעד אחד קדימה, ולוקח את משחקי הקווסט של פעם אל עבר העולם האמיתי.

 

צוות התכנון מבית מיינדראש, מסביר שמדובר במשחק פעולה אפוף דמיון ומסתורין שלוקח אתכם למסע לעבר עולם אחר, שבו תידרשו בתוך 60 דקות לתור אחר רמזים, להפעיל את ההיגיון, לחשוב באופן יצירתי ולעבוד ביחד- הכל במטרה לפצח את החידות, לפרוץ החוצה ולהציל את עצמכם... חדרי הבריחה מותאמים במיוחד לכל מי שחובב הרפתקאות ומחפש פעילות אטרקטיבית קבוצתית ומאתגרת, המצריכה תושייה רבה וחשיבה ייחודית מחוץ לקופסה.

 

חדר מילוטכמעין סרט פעולה רווי מתח שבו אתם השחקנים הראשיים

לכל מי ששומע לראשונה בחייו על חדר מילוט בתל אביב ובמקומות נוספים ברחבי הארץ, מסבירים מחברת מיינדראש שחדרי המילוט, המוכרים גם כ"אסקייפרום" או "חדרי בריחה", קיימים ביפן כבר קרוב לעשור, אך רק בשנים האחרונות הם זכו לתאוצה והתפשטו במהרה לכל רחבי העולם.

 

חדר בריחה מהווה, למעשה, משחק ריאליטי חברתי שבו ננעלת בחדר קבוצת משתתפים, והיא נדרשת להסתייע בסדרה של רמזים, לפתור חידות ולפענח צופנים, תוך כדי עשיית שימוש ובחפצים שונים, זאת במטרה להימלט מהחדר בתוך פרק זמן קצוב, לרוב כשישים דקות. המשחק הנו כמעין סרט פעולה שבו הופכים המשתתפים לשחקנים הראשיים בעלילה מרתקת הכוללת תפאורה, אביזרים, זירת פעולה ותסריט נכון אחד המוביל לניצחון.

 

עלילה רוויית מתח, זירת פעולה מהוקצעת ודרגות קושי משתנות

לכל אלו שנמנים עם חובבי האתגרים ותרים אחר חדר מילוט בתל אביב והסביבה, מציעה חברת מיינדראש קונספט ייחודי שנחשב לאחד המושקעים והאיכותיים ביותר שקיימים בישראל כיום, שכן מדובר בעלילה רוויית מתח, זירת פעולה מהוקצעת ודרגות קושי משתנות בהתאם למידותיהם ויכולותיהם האתגריות של המשתתפים.

 

בעלילה נדרשים חברי הקבוצה להשתתף בניסוי ראשון מסוגו ולצאת למסע מרתק וייחודי בלולאות זמן. המסע בזמן מתאפשר בעזרת מכונת הזמן שנבנתה על ידי פרופסור בראון, הנחשב לאחד מגדולי הפיזיקאים שחוקרים את תורת היחסות, המרחב והזמן. לאחר שהניסוי יוצא לדרך מתרחשת תקלה שמובילה את המשתתפים לתקופת זמן שונה.

 

הקבוצה נאלצת לחבר בין כושר אלתור ומהירות מחשבה, בין עבודת צוות לכושר מנהיגות, ולעשות שימוש בכל האמצעים שעומדים לרשותה, זאת במטרה לנסות ולשוב אל ההווה בתוך פרק זמן מוקצב, כששעון החול שברקע הולך ואוזל ומאיים להותיר את חברי הקבוצה לכודים לנצח בזמן.

 

להזמנת חדר בריחה ב-Mindrush לחצו כאן

אסקייפרום - לכל מי שמחפש רעיונות לסדנת גיבוש לעובדים
מחפשים רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים ? מעוניינים לייעל ולשפר את עבודת הצוות של הארגון תוך כדי פיתוח מיומנויות הניהול וכישורי המנהיגות שלהם? אפשר להטמיע ערכים בקבוצה וביחיד באמצעות משימות שטח מורכבות, המשולבות באתגרים פיזיים כגון טיפוס על חבלים, אומגו...
חדרי קווסט: מה הייתם עושים לו נקלעתם לפתע לתרחיש מצמרר ובלתי אפשרי?
במידה והגעתם לאתר זה, אזי קרוב לוודאי ששמעתם לאחרונה את צמד המילים "חדרי קווסט" ואו ביטויים אחרים כגון חדרי מילוט, חדרי בריחה ואסקייפ רום. מדובר במשחק מלהיב ומפתיע שהפך בתוך כמה שנים לטרנד עולמי סוחף, שכל מי שנחשף אליו נכבש בקסמו.
חדר בריחה תל אביב - המקום שבו האינטלקט והאינסטינקטים מתחברים
צוות התכנון של חברת מיינדראש, המתמחה בהקמת חדרי בריחה בקונספט חדשני, מסביר שחדר בריחה, הידוע גם כ-"אסקייפ רום", הנו משחק שהפך בתוך פחות מעשור לטרנד כלל עולמי שסוחף את כל מי שנחשף אליו.מה שסוחף ומפתיע במשחק הזה הוא שאתם נעולים בחדר מסתורי עם סיפור עלי...
English | עברית
x