חדרי קווסט: מה הייתם עושים לו נקלעתם לפתע לתרחיש מצמרר ובלתי אפשרי?

חדרי קווסט: מה הייתם עושים לו נקלעתם לפתע לתרחיש מצמרר ובלתי אפשרי?

במידה והגעתם לאתר זה, אזי קרוב לוודאי ששמעתם לאחרונה את צמד המילים "חדרי קווסט" ואו ביטויים אחרים כגון חדרי מילוט, חדרי בריחה ואסקייפ רום. מדובר במשחק מלהיב ומפתיע שהפך בתוך כמה שנים לטרנד עולמי סוחף, שכל מי שנחשף אליו נכבש בקסמו.
 

מחברת מיינדראש, המתמחה בתכנון והקמת חדרי בריחה ונמנית עם החברות המובילות בתחום, מסבירים שבמשחק זה נעולים המשתתפים בחדר מסתורי והם הופכים באחת לגיבורים הראשיים במרכזה של עלילה מצמררת רוויית מתח.
 

חברי הקבוצה נדרשים לגייס את כל כישוריהם ולעבור מסע שלם של מכשולים ואתגרים, במטרה לאתר את אלטרנטיבה היחידה להימלטות מן החדר בתוך 60 דקות כדי לאתר בזמן את הדרך אל החופש להינצל מתרחיש איום. ומה איתכם? האם אתם סבורים שהייתם מצליחים למצוא בזמן את הדרך הזו להינצל?

חדרי קווסטהמטרה: להסתייע בכל המשאבים שנמצאים ברשותכם כדי להימלט מהמקום האיום
 

חדרי קווסט אלו החלו את דרכם כמשחקי מחשב וירטואליים בעלי קונספט דומה, שהפכו  במרוצת הזמן לחדרים אמתיים. חדרי הבריחה הראשונים הוקמו בעמק הסיליקון שבארה"ב בשנת 2006, ובתוך שנה אחת התפשט הטרנד כאש בשדה קוצים, תחילה לעבר יפן, הונג קונג וסין, ומשם אל עבר העולם כולו, לרבות ישראל.
 

הרעיון שעומד מאחורי חדרי המילוט הוא שמסיבה כלשהי, אתם מוצאים את עצמכם לפתע כלואים במקום מעופש ובניגוד לרצונכם. אתם מבינים שפרק זמן העומד לרשותכם הנו מוגבל, ועליכם להסתייע בכל החפצים והמשאבים שנמצאים ברשותכם, לפענח צופנים, ללקט רמזים ולפצח סדרה של חידות, זאת במטרה אחת: להצליח להימלט מהמקום האיום והנורא הזה ולהרוויח את חירותכם.
 

הזדמנות נפלאה לאינטראקציה חברתית בדרך הישנה והטובה

מדובר בתרחישים שאף אחד, קרוב לוודאי, לא היה רוצה לחוות אותם בחיים האמתיים, אבל מנגד, בכל אחד מאיתנו קיים יצר של הרפתקנות, וחדרי הבריחה מהווים דרך אינטליגנטית ומתוחכמת לספק חוויה אחרת ובלתי שגרתית. מחברת מיינדראש מציינים שרבים סבורים שחדרי קווסט אלו מותאמים לאנשים "גאונים" המתאפיינים במנת משכל גבוהה במיוחד.
 

המציאות העובדתית היא שהמשחק מתאים לכולם, ומסייע לכל אחד מאיתנו לגלות כישורים חדשים שלא היה מודע לקיומם, וסביר להניח שלעולם לא היה חושף אותם אלמלא נקלע לסיטואציה דומה. יתירה מזאת, הפעילות יוצרת הזדמנות נפלאה לאינטראקציה חברתית עם חברי הצוות בדרך הישנה והטובה, תוך כדי כושר אלתור חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, כמו גם חידוד החושים, הפעלת היגיון בריא ושיתוף פעולה הדוק בין כל חברי הקבוצה. כל המרכיבים הללו הם המתכון לחדר בריחה מאתגר, מלהיב וסוחף!

 

להזמנת חדר בריחה ב-Mindrush לחצו כאן

חדר מילוט תל אביב
אופנת חדרי המילוט התחילה ביפן, כמובן, כהעברה למציאות של משחקי המסעות, QUEST, הפופולאריים ומהר מאוד התפשטה בעולם כולו, כולל ישראל. אם אתם מחפשים חדר מילוט תל אביב מציעה לכם את חדרי המילוט של מיינדראש .
מעוניינים בבילוי מטריף חווייתי ומלא אדרנלין? נסו חדר מילוט בתל אביב!
מעוניינים בבילוי מטריף וחווייתי עם המשפחה, החברים או העמיתים לעבודה? מחפשים פעילות מאתגרת ומלאת אדרנלין לגיבוש הצוות בארגון או החברה? מה בנוגע לחדר מילוט בתל אביב? בשנים האחרונות כובש את ישראל טרנד חדש שצועד עוד צעד אחד קדימה, ולוקח את משחקי הקווסט ש...
אוהב אתגרים? לחשוב מחוץ לקופסה? יש לנו בשבילך אסקייפ-רום מומלץ!
דמיינו לעצמכם תרחיש נותרתם תקועים בלולאת זמן כל שעומד ברשותכם הוא שעון עתיק יומין המראה שנותרו 60 דקות בלבד בטרם ייסגר חלון הזמן נשמע לכם מאתגר? מלהיב? מסקרן? , קרוב לוודאי ששמעתם לאחרונה את הביטוי "אסקייפ-רום" או כפי שמכנים אותם בעברית: "חדרי בריחה...
English | עברית
x