אוהב אתגרים? לחשוב מחוץ לקופסה? יש לנו בשבילך אסקייפ-רום מומלץ!

אוהב אתגרים? לחשוב מחוץ לקופסה? יש לנו בשבילך אסקייפ-רום מומלץ!

אסקייפ רום מומלץ

דמיינו לעצמכם תרחיש שבו אתם נוטלים חלק בניסוי של מסע בזמן, אך בשל שיבוש בלתי צפוי, נותרתם תקועים בלולאת זמן שונה, כאשר כל שעומד ברשותכם הוא שעון עתיק יומין המראה שנותרו 60 דקות בלבד בטרם ייסגר חלון הזמן לעד, מבלי שתוכלו לשוב אל ההווה...

 

נשמע לכם מאתגר? מלהיב? מסקרן? אם הגעתם עד הלום, אזי קרוב לוודאי ששמעתם לאחרונה את צמד המילים "אסקייפ-רום" או כפי שמכנים אותם בעברית: "חדרי מילוט" או "חדרי בריחה", ואתם תרים אחר אסקייפ-רום מומלץ לצורך ההתנסות בחוויה המאתגרת והמאוד בלתי שגרתית.

 

צוות התכנון מבית חברת מיינדראש, שייצר חדרי בריחה בקונספט חדשני, מציין שחדרי מילוט הפכו לטרנד הלוהט שכובש בסערה את ישראל, היות ויש בהם את כל המרכיבים לפעילות חווייתית רווייה באדרנלין ויוצאת דופן.

 

מעוניינים לקיים סדנאות ODT במתווה של משחק אתגרי?

ההשראה לקונספט של חדרי הבריחה נובעת במקורה ממשחקי המחשב, כשלימים קרם הרעיון עור וגידים והפך את החדרים הווירטואליים לחדרים אמתיים. חדר המילוט הממשי הראשון נבנה בעמק הסיליקון בשנת 2006, וכבר בשנת 2007 הספיק הטרנד להתפשט כאש בשדה קוצים ולכבוש את יפן, הונג קונג וסין, ומשם אל עבר העולם כולו, לרבות ישראל.

 

הקונספט הזה של אסקייפ-רום מומלץ במיוחד לכל מי שמחפש בילוי יוצא דופן עם המשפחה, החברים או עמיתים לעבודה, וכן לחברות וארגונים המעוניינים לקיים סדנאות ODT במתווה של משחק אתגרי, במטרה להקנות לעובדים מיומנויות ניהול ומנהיגות, תוך כדי פיתוח כישוריהם החברתיים. חדרי הבריחה הללו מצריכים עבודת צוות אמתית, תחרותיות בלתי מתפשרת, כושר אלתור וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, כל זאת בתנאי לחץ ועמידה בלוח זמנים בלתי אפשרי.

 

הרפתקה יוצאת דופן, חידות מקוריות ודרגות קושי שונות

צוות התכנון מבית מיינדראש מוסיף שישנם בישראל כיום כמה עשרות חדרי מילוט מסוג זה, שחלקם עומדים בציפיות בעוד אחרים הרבה פחות.

 

באופן כללי, על מנת להבטיח הפקת הנאה אופטימלית מהפעילות, במהלך החיפוש אחר אסקייפ-רום מומלץ לוודא, אם באמצעות ביקורת של חברים שנכחו במקום או תגובות גולשים אל האתרים השונים, שמדובר בזירת פעולה מושקעת, כזו המתאפיינת בהרפתקה יוצאת דופן, חידות מקוריות ודרגות קושי שונות (בלי רמזים :), כך שניתן להתאים את האתגר באופן מושלם אל דרגת הקושי המבוקשת.

 

אז במידה ואתם תחרותיים במיוחד ונמנים עם אלו שניחנו בכושר אלתור, יכולת להסקת מסקנות מהירה ופיצוח אתגרים בזמן אמת, כל שנותר לכם הוא לבחור שותפים נכונים ולצאת אל הדרך.

 

להזמנת חדר בריחה ב-Mindrush לחצו כאן

אסקייפרום - לכל מי שמחפש רעיונות לסדנת גיבוש לעובדים
מחפשים רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים ? מעוניינים לייעל ולשפר את עבודת הצוות של הארגון תוך כדי פיתוח מיומנויות הניהול וכישורי המנהיגות שלהם? אפשר להטמיע ערכים בקבוצה וביחיד באמצעות משימות שטח מורכבות, המשולבות באתגרים פיזיים כגון טיפוס על חבלים, אומגו...
חדרי קווסט: מה הייתם עושים לו נקלעתם לפתע לתרחיש מצמרר ובלתי אפשרי?
במידה והגעתם לאתר זה, אזי קרוב לוודאי ששמעתם לאחרונה את צמד המילים "חדרי קווסט" ואו ביטויים אחרים כגון חדרי מילוט, חדרי בריחה ואסקייפ רום. מדובר במשחק מלהיב ומפתיע שהפך בתוך כמה שנים לטרנד עולמי סוחף, שכל מי שנחשף אליו נכבש בקסמו.
חדר בריחה תל אביב - המקום שבו האינטלקט והאינסטינקטים מתחברים
צוות התכנון של חברת מיינדראש, המתמחה בהקמת חדרי בריחה בקונספט חדשני, מסביר שחדר בריחה, הידוע גם כ-"אסקייפ רום", הנו משחק שהפך בתוך פחות מעשור לטרנד כלל עולמי שסוחף את כל מי שנחשף אליו.מה שסוחף ומפתיע במשחק הזה הוא שאתם נעולים בחדר מסתורי עם סיפור עלי...
English | עברית
x